postheadericon Spodní prádlo Arkon

spodni pradlo arkonSpodní prádlo značky Arkon je pestré a svěží. Výrobce nabízí kalhotky, košilky i korzety. Spodní prádlo je určeno ženám všech věkových kategorií. Prádlo se hodí do práce, do školy i na doma. Je pohodlné, praktické a romantické. Vyrábí se v celé paletě barev, střihů a odstínů. Seženete hladké i krajkové. Krajkové dámské spodní prádlo je vhodné na erotické hrátky a pod určitý typ oblečení. Pod většinu triček a halenek se spíše hodí hladké spodní prádlo.

I pestrobarevné halenky představují velmi oblíbený kousek oblečení. Nosí se k džínám, kratším kalhotám i sukním. Existuje mnoho typů, které koupíte nejen v kamenných obchodech, ale i na internetu. Oblíbené jsou dámské halenky na knoflíčky i ty, které se natahují přes hlavu. Mohou mít kratší nebo delší rukáv. Populární jsou i variantě s roláčkem. Moderní halenky jsou k dostání za cenu do 500 Kč. Jaké barvy zrovna letí? Nic nezkazíte černou nebo bílou halenkou. Velmi oblíbené jsou však i odstíny modré, zelené a červené barvy.

Můžete ji poté sladit s pěknou a vkusnou sukní. Ta je k dostání v mnoha délkách a střizích. Oblíbené jsou áčkové, nakasané i minisukně. Nosí se však i délky až po kolena. Na zimu jsou vhodné teplejší sukně a kozačky, v létě si na sebe spíše obléknete lehkou sukni s krajkou a páskové botky.

Comments are closed.