postheadericon Korzety a body Arkon

body ArkonLehké erotické korzety a body Arkon patří mezi špičku na českém trhu s dámským spodním prádlem. Nemáte ráda umělé výstuhy a nepříjemnou umělinu? Vyberte si erotické body Arkon. Je lehké a průsvitné. Má tenká ramínka a ozdobné šněrování na přední části. Můžete ho doplnit například černými podvazky. Erotické prádlo spodní Arkon představuje základ šatníku každé odvážné ženy!

Nemáte-li však příliš v oblibě krajky a i tak si chcete pořídit nějaké to bodýčko, vyberte si originální bavlněné body v černé nebo bílé barvě. Může nahradit tričko i košilku. Hodí se na nošení do práce, po doma a dokonce také na sport. Dámské body má pohodlné zapínání v rozkroku. S ním vám už rozhodně nebude táhnout na záda studený vánek. Na body můžete natáhnout ještě klasické tričko, svetřík či pohodlnou podzimní bundičku. Svůj dekolt ozdobte výrazným šperkem.

Za jedinečné spodní erotické prádlo považujeme catsuity, které jsou určeny pouze pro maximálně odvážné ženy. Průsvitný catsuit si může obléknout štíhlá žena i ta, co má pár kilo navíc. Musí však být sebevědomá a hrdá na svou postavu. Catsuity jsou nejčastěji černé barvy a vyrábí je mnoho výrobců. Ty nejlevnější seženete už za cenu 300 Kč. Taková investice se rozhodně vyplatí!

Comments are closed.