postheadericon Kalhotky, tanga a šortky Arkon

tanga arkonKalhotky, tanga a šortky Arkon báječně doplňují moderní podprsenky a košilky této značky. Jsou vyráběny z poloprůsvitného materiálu a jsou k dostání jsou v mnoha barvách. Jsou nejčastěji bokového typu. Vyrábí se ještě kalhotky se zvýšeným pasem a roste i obliba bezešvého spodního prádla.

Kalhotky Arkon mohou doplnit i erotické spodní prádlo, kterým jsou například podvazkové pásy. Mezi moderní erotické prádlo patří i sexy kostýmy. Ty představují velkou novinku hlavně posledních let. Je libo obléknout se za zdravotní sestru, sexy pokojskou, letušku nebo policistku? Parádních kostýmů je k dostání celá řada. Jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů včetně latexu. Mohou se skládat z podprsenky, tang, minisukně i šatů. Oblíbené jsou i nejrůznější doplňky jako čepice, klobouky, kravaty či punčochy. Už za 500 Kč pořídíte pěkný kostýmek.

Vyrábí se kostýmy se zvířecí tematikou, sladké růžové kostýmky i takové, které jsou určeny především na vánoční svátky. Erotické kostýmky jsou určeny pro odvážné ženy, které chtějí být svůdné a chtějí potěšit svého partnera. Moderní jsou i různé rozparky a šněrování. Protože je kostýmek složen z více částí, leckdy můžete použít třeba jenom korzet nebo podvazkový pás.

Comments are closed.